pondělí 22.07.2013, 08:38
Nominace na světové hry

FINÁLE !!!!

sobota 20.07.2013, 11:03
Reprezentační výběr zdolal v neskutecně dramatickém utkání Švycarsko 4:3 v prodloužení a dnes v noci si zahraje o titul s Kanadou, která porazila překvapeni turnaje Švédsko 6:2. Češi v průběhu utkání prohrávali již 1:3 a vyrovnat se jim povedlo až 35 sekund před koncem při power-play brankou Loskota. Vítězná branka pak padla z hole Šebka v prodloužení při přesilovce hře.

Češi v semifinále proti Švýcarsku, USA končí !

sobota 20.07.2013, 00:31
Češi po výhře 12:3 nad Velkou Británií postupují do semifinále, ve kterém se utkají se Švýcarskem, které vyřadilo Francii 5:2. Druhou dvojici tvoří Kanada a Švédsko. Kanada vyřadila Itálii 5:2 a Švédsko šokovalo, když v prodloužení zdolalo největší favority turnaje a domácí celek USA 4:3 v prodloužení.

Fotografie

pátek 19.07.2013, 16:31
V naší fotogalerii najdete fotografie pořízené CIRILH z probíhajícího MS mužů, ale i zlaté tažení juniorského výběru včetně finálového utkání.

Čtvrtfiálovým soupeřem Velká Británie

pátek 19.07.2013, 07:55
Český výběr se ve Čtvrtfinále utká s Velkou Británií, která v dramatickém zápase zdolala Kolombii 4:3. Vítěz tohoto čtvrtfinále se v semifinále utká s vítězem čtvrtfinálového utkání Švýcarsko-Francie.

Remíza s Kanadou strvrdila výhru ve skupině

čtvrtek 18.07.2013, 09:53
Po remíze s Kanadou jsou Češi vítězem základní skupiny a postupují do čtvrtfinále, kde se utkají s vítězem utkání Kolumbie-Velká Británie. Kanadu čeká osmifinále proti Brazílii.

Živé přenosy MS mužů

úterý 16.07.2013, 00:36
Živé stream přenosy České reprezentace můžete sledovat zde:

NOMINACE REPREZENTACE MUŽŮ

neděle 14.07.2013, 22:47
Po úspěšném tažení juniorské reprezentace začne v Anaheimu mistrovství světa mužů. Nominaci českého výběru naleznete zde:

VE FINÁLE PROTI USA !

sobota 13.07.2013, 10:17
Češi porazili v semifinále MS Kolumbii 6:0 a ve finále se o pátý titul v řadě utkají s domácími USA. Utkání začíná ve 23:45 SEČ a můžete jej živě sledovat zde:

V semifinále proti Kolumbii

pátek 12.07.2013, 07:56
Česky výběr zdolal v posledním vystoupení v základní skupině Francii 4:3 a v semifinále se utká s druhým celkem divize B Kolumbii. Utkání začí ve 2:45 SEČ. Druhou semifinálovou dvojí tvoří USA-Kanada.

Výhra nad Švýcarskem 3:2

čtvrtek 11.07.2013, 22:07
V předposledním utkání ve skupině zvítězila juniorská reprezentace nad Švýcarskem 3:2. Výhra zajistila mladíkům definitivně první místo ve skupině a nic na tom nezmění ani poslední utkání proti Francii.

Poslední zápasy ve skupině

čtvrtek 11.07.2013, 21:32
Poslední dva zápasy ve skupině dnes odehrají juniorští reprezentanti. Ve 20:45 SEČ nastoupí proti Švýcarsku a od 5:15 SEČ vstoupí do posledního zápasu proti Francii. Oba zápasy můžete živě sledovat na

Česká republika - Kanada 7:3

čtvrtek 11.07.2013, 08:09
Juniorská reprezentace pokračuje ve výborných výkonech a prošla i první těžší zkouškou, když v noci na dnešek porazila Kanadu 7:3. Hattrick v utkání zaznamenal David Bernad.

Juniorská reprezentace opět vítězná

středa 10.07.2013, 10:03
Juniorský výběr Jiřího Suhrady a Ivana Tomaštíka zvítězil i ve svém třetím vystoupení na MS FIRS v americkém Anaheimu. Tentokrát mladíci deklasovali Německo 15:0 a s plným počtem bodů a skóre 33:2 dominuje tabulce skupiny "A".