Zlín ovládl domácí zápasy mladších žáků

autor fotografie: Jan Kobylík

Své zápasy POHÁRU ČAILH v neděli ve Zlíně odehráli i hráči v kategorii mladších žáků. Nejlépe se dařilo inline hokejistům domácího Zlína, kteří jako si jediní dokázali připsat dvě vítězství.

Základ k šesti bodům do tabulky mladších žáků založili hned v úvodním utkáním nedělního programu, ve kterém rozstříleli vysoko 12:3 stejně staré hráče CSC Roller. Zlín byl po celou půlhodinu jednoznačně lepší a po zásluze si připsal vítězství. Druhé utkání už tak jednoznačné nebylo, v tom je čekaly Hořovice. Utkání bylo vyrovnané a o vítězství rozhodli domácí hráči až v poslední minutě utkání, ve které se prosadil Jiří Venený.

I další dva zápasy byly hodně vyrovnané. Rats rozhodl o svém těstném vítězství proti Sovičkám v závěru utkání, které porazil těsně 8:7. Podobně na tom byl i souboj Rats s CSC Roller. Jediný rozdíl byl pouze v tom, že tam Rats v závěru dokázal pouze vyrovnat. O vítězi se tak nerozhodlo a body v tabulce se tak pouze rozdělily.

Závěrečný duel mezi Hořovicemi a Přerovem vyšel lépe pro papírově domácí Hořovice, které si hned v prvním poločase vytvořily dostatečný zákrok. Ten si pak ve zbývajícím čase udržely a dokráčely si tak ve Zlíně aspoň pro jedno vítězství.