Černošice otočily zápas proti Roller Storm a připsaly si první vítězství

V prvním zápase v Praze na Nikolajce uspěli hráči Černošic, kteří v závěru otočili zápas proti Stormu a přpsali si první letošní vítězství

Utkání mezi Stormem a Černošicemi bylo v úvodu zápasu dlouho opatrné a plné nepřeností. Oba týmy se snažily hrát kombinačně, ale do zakončení se příliš nedostávaly. Čekalo se na první gól a první chybu. Do první větší šance utkání se dostal až ve 12. minutě Kafka, který ze střední vzdálenosti orazítkoval tyč domácí branky. Ani rozhodčí moc práce neměli, když první přerušení z jejich strany přišlo až o minutu později. První poločas nakonec jednu branku přinesl, když se po kombinační akci domácích prosadil Filip Bílek. Oba týmy se tak rozešly do šaten za těsného vedení 1:0 pro domácí tým.

Druhý poločas byl už více kouskovaný, nabídl více chyb na obou stranách, ale také deset branek. Oba týmy se držely na dostřel a střídaly se ve vedení. Zlom nastal až v samotném závěru, kdy už domácím došly síly a začali dělat více chyb, které zkušené Černošice dokázaly potrestat dvěma góly Adama Kubíka a jedním Robina Všetečky. Připsaly si tak tři body za vítězství 7:4.

07.05.2022 10:00| 1.kolo| Nikolajka| 26 diváků