Hradec Králové rozstřílel Hořovice!

Třináct branek Hradce Králové zpečetilo úvodní hrací den, v němž kralovali týmy hostů. Hořovice gólově sice také nestrádali, jenže na jízdu soupeře nestačili. Šestkrát se za hosty trefil Filip Kuťák, po pěti bodech zaznamenal Aleš i Tomáš Pulpánovi nebo Zdeněk Čáp.

První minuty měli domácí Hořovice hru pod kontrolou. Do většího zápřahu byl uveden brankář Hradce Králové. Ovšem hosté využili hned prvního zaváhání Cvočkařů  a v 5. minutě otevřeli stav. Po návratu z trestné lavice se prosadil Aleš Půlpán - 0:1. Jednobrankové vedení vydrželo Hradci Králové až do 12. minuty, kdy se podařilo vyrovnat Artemu Hrabovetskyimu - 1:1.

Právě touto brankou dostali hosté impuls a po devětatřiceti vteřinách už si brali vedení zpět po trefě Davida Malíka - 1:2. Vzápětí se opět prosadil kapitán hostujícího výběru Aleš Půlpán - 1:3, kterého zanedlouho doplnil napodobil David Malík - 1:4. Hradec nepolevil ani v poslední minutě. Filip Kuťák navýšil už na 1:5 a v poslední vteřině první periody dokonce na 1:6.

Zkraje druhé části navázal na vydařenou koncovku první periody Aleš Půlpán, jenž stihl zkompletovat hattrick - 1:7. O minutu a půl později zaznamenal první branku utkání také Pavel Šimek, který několikrát v zápase předvedl šikovnost svých rukou - 1:8. O slovo si řekl na domácí straně Lukáš Novák, kterému se podařilo procedit kotouč mezi betony Oldřicha Cichoně - 2:8. Jenže Královohradečtí neotáleli a průstřelem Tomáše Půlpána opět odskočili - 2:9.

V polovině druhé periody pokračoval v jízdě za třemi body Filip Kuťák - 2:10. Hořovičtí ale nevzdávali, po kombinaci se trefil Daniel Čech - 3:10. Střelecký apetit ale měl Filip Kuťák - 3:11. Na jednoznačném vedení hostů nezměnil nic ani Artem Hrabovetskyi. O pár vteřin později se ale radoval z hattricku během šesti minut Filip Kuťák - 4:12. Tři góly mu ale nestačili a začátku poslední minuty utkání přidal ještě čtvrtou branku - 4:13. Poslední slovo měli domácí, když se osmnáct vteřin před koncem podruhé trefil Daniel Čech.

04.05.2024 15:00| 1.kolo| Nikolajka| 39 diváků