Nová stránka 5

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

OSTATNÍ PARTNEŘI

PARTNERSKÉ ORGANIZACE

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Češi se poctivě připravovali na Mexiko, stihli fotbal i přátelský zápas proti Švýcarsku

pondělí 20.06.2016, 00:46 | David Mencl | Reprezentace - Mistrovství světa - muži FIRS
Poslední den před začátkem mistrovství světa trávili hráči zejména nahotelu, během dopoledne si mezi sebou zahráli fotbal, odpoledne pak naskočili proti Švýcarsku do přípravného duelu, který vyhráli 5:3. Celý den byla v českém týmu skvělá nálada, které reprezentanty neopustila ani při večerním sledování fotbalového zápasu mezi Francií a Švýcarskem.

Přestože mistrovství světa startuje až v pondělí, ani v neděli neměli reprezentanti úplně volný den. Po snídani trenér naplánoval fotbalový zápas na hotelovém hřišti s umělou trávou. Hráči se rozdělili na dva týmy, do jednoho se zařadili starší, druhý pak vytvořili ti mladší, kteří nakonec oslavili i úspěch, kdy své zkušenější kolegy těsně porazili.

Odpoledne čekal český výběr přípravný duel se Švýcarskem, který se vyvíjel podle představ, postupně se totiž trefili Jakub Cik, Rubeš a Kafka. Následně sice tým helvétského kříže dokázal snížit, výhru ovšem pojistili Loskot a Fiala. Češi tak nakonouc zvítězili 5:3.

Večerní hodiny většina hráčů trávila sledováním fotbalového duelu z mistrovství Evropy mezi Francií a Švýcarskem. Zápas sice příliš pohledných akcí nenabídl, přesto panuje v českém týmu stále dobrá nálada.