Olomouc na Rethel nestačila

Olomoučtí inline hokejisté prohráli v evropské lize i svůj druhý zápas, když tentokrát jednoznačně nestačili na favorizovaného obhájce titulu Rethel a podlehli mu 1:7.

Od počátku utkání byla patrná síla favorizovaného Rethelu.

Již ve 3.min se prosadil Kamil Skácel po asistenci Patrika Šebka. Při vyloučení Lukáše Cika pak v 11.min zvýšil na 2:0 Clement opět po asistenci Šebka.
Olomouckou jiskřičku naděje vykřesal Jakub Cik, ale dvoubrankové vedení Rethelu vrátil Gabillet necelé dvě minuty před koncem první poloviny.

Olomoucká šance žila až do 9.min druhé poloviny, právě tehdy zvýšil na 4:1 Naud. Olomouc se snažila a malá šance se jim otevřela šest minut před koncem při vyloučení Šebka, ovšem přesilovka zůstala nevyužita a chvilku po jejím skončení po asistenci Chamráda zvýšil na 5:1 američan Cripps. Naud po přihrávce Šebka v přesilové hře zvýšil na 6:1 a konečný účet uzavřel 1:20 před koncem hattrickem na 7:1 opět Cripps.

Rethel Diables (FRA) - IHC TEMPISH OLOMOUC 7:1 (3:1 , 4:0)

Branky:2:45 Skácel (Šebek), 10:51 Clement (Šebek), 19:30 Cripps, 29:43 Naud (Gabillet), 36:47 Cripps (Chamrád), 37:56 Naud (Šebek), 38:40 Cripps (Colas) - 9:40 Cik L

Vyloučení: 3:3