Nová stránka 5

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

OSTATNÍ PARTNEŘI

PARTNERSKÉ ORGANIZACE

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Po mistrovských oslavách začínají světové hry

pondělí 22.07.2013, 09:47 | Tomáš Würtherle | Reprezentace - Světové hry
Po mistrovských oslavách začínají světové hryPřesto, že ještě ani nestačila utichnou dvojnásobná mistrovská radost z Amerického Anaheimu, který Čeští hráči dokonale dobyli a získali tituly mistrů světa jak v kategorii juniorů tak v kategorii mužů a už se blíží další reprezentační akce. V Kolubijském Cali, začínají 26.7. Světové hry na kterých budou Češi obhajovat bronzové medaile z poslední her v Kaohsiongu v roce 2009.

Stejně jako na letošním MS vstoupí Češi do turnaje zápasem s Francií.
Turnaje se celkově účastní celkem osm mužstev rozdělených do dvou divizí.
V Divize "A" jsou USA, Kolumbie, Itálie, Švýcarsko, v divize "B" pak Česká republika, Kanada, Lotyšsko, Francie,

Za Český výběr se představí 8 čerstvých mistrů světa.

Nominace České reprezentace:

Ondřej JIRKŮV, Daniel BRABEC - Martin TVRZNÍK, Jan BESSER, Pavel STRÝČEK, Patrik ŠEBEK, Petr KAFKA, Lukáš CIK, Michal ŠIMO, David SEM, Ondřej FIEDLER, Michal BEZOUŠKA, Ladislav VLČEK, David BALÁZS.

Kompletní program turnaje:
26.07.13
01.Sk B - 01:00 SEČ, Kanada - Lotyšsko
02.Sk B - 02:30 SEČ, ČR - Francie
03.Sk A - 04:00 SEČ, USA - Kolumbie
04.Sk A - 09:00 SEČ, Itálie - Švýcarsko
05.Sk B - 10:30 SEČ, Lotyšsko - ČR
06.Sk B - 12:00 SEČ, Francie - Kanada

27.07.13
07.Sk A - 01:00 SEČ, Švýcarsko - USA
08.Sk A - 02:30 SEČ, Kolumbie - Itálie
09.Sk B - 04:00 SEČ, Francie - Lotyšsko
10.Sk B - 09:00 SEČ, Kanada - ČR
11.Sk A - 10:30 SEČ, USA - Itálie
12.Sk A - 12:00 SEČ, Kolumbie - Švýcarsko

28.07.13
13.Čtvrtfinále - 08:00 SEČ, A2 - B3
14.Čtvrtfinále - 09:45 SEČ, B2 - A3
15.Čtvrtfinále - 12:00 SEČ, B1 - A4
16.Čtvrtfinále - 13:15 SEČ, A1 - B4

29.07.13
o 5-8 místo - 08:00 SEČ, L15 - L13
o 5-8 místo - 09:45 SEČ, L16 - L14
semifinále - 11:30 SEČ, W15 - W13
semifinále - 13:15 SEČ, W16 - W14

30.07.13
o 7-8 místo - 02:00 SEČ, L18 - L17
o 5-6 místo - 03:00 SEČ, W18 - W17
o 3-4 místo - 09:00 SEČ, L20 - L19
o 1-2 místo - 10:45 SEČ, W20 - W19