Extraliga odstartovala !

Úvodními zápasy byla zahájena nejvyšší domácí soutěž Reebok extraliga. Hned úvodní zápasy nasvědčují tomu, že nás může čeká vyrovnaný a zajímavý ročník.

Mistrovský celek Slavia Praha zvítězil v Hradci Králové až po tuhém boji 7:6, kdy výhru vystřelil pouhých 5 sekund před koncem utkání Marek Loskot.

Hradečtí, povzbuzeni úvodní výhrou nad Úhřeticemi, tak měli na dosah překvapení hned v úvodu.

Berounští Medvědi doslova smetli domácí Kladno 8:0, když vítěznou branku vstřelil Pavel Würtherle již v úvodní minutě utkání a tato branka byla zároveň první brankou v novém ročníku extraligy.

Kladenští pak v druhém zápase nestačili ani na omlazený celek Pardubic a po porážce 6:8 jsou prvních dvou domácích zápasech překvapivě bez bodu.

Nováček soutěže Přerov vstoupil do soutěže zápasem proti úřadujícímu vícemistrovi 2012 Olomouci a zkušenější hosté nakonec dovedli utkání  do vítězného konce 11:4.

Ve druhém zápase pak Přerovští předvedli fantastický výkon přesto, že nakonec podlehli Uherskému Hradišti 5:6.

Dvěma domácími zápasy vstoupil do sezóny i Zlínský Devils.

V prvním utkání se radovali z prvních bodů po výhře 8:3 na Uherským Brodem.

Druhé utkání s Brněnským Mission Roller muselo, letos premiérově, rozhodnout až prodloužení a po brance Šenkeříka se z dodatečného bodu radovali Devils.

Extraliga pokračuje dalším hracím dnem již v sobotu 4.5 a program utkání nejdete ZDE