Archiv článků

sobota 20.05.2023, 20:55
Stilmat extraliga má za sebou třetí hrací den, ve kterém HC Night Birds Přerov ve skupině východ odehrál dva zápasy. Jak zápasy zvládl omlazený kádr Přerova hodnotil zkušený útočník Pavel Hanák.

V Přerově se znovu prodlužovalo, druhý bod berou Boskovice

sobota 20.05.2023, 16:32
Gólově bohatý zápas, nerozhodné skóre 6:6 a opět rozhodující trefa v prodloužení. Inline hokejisté Přerova ve druhém domácím zápase třetího kola Stilmat extraligy prohráli s Boskovicemi 6:7 po prodloužení. Hosté ve druhém poločase otočili skóre, Night Birds museli dotahovat. Vítězný gól zaznamenal ve 42. minutě Jonáš Novotný.

Hradec bere i druhou výhru, proti Cvočkařům rozhodl kapitán Půlpán

sobota 20.05.2023, 14:36
Hradečtí hráči berou i ve druhém dnešním zápase výhru. Hořovice porazili 8:6 díky obratu ve druhém poločase a hned čtyřem brankám Aleše Půlpána. Kapitán domácího celku vstřelil jak vítězný gól, tak i branku do odkryté branky Hořovic.

Zlínští Devils si připsali další skalp, bezbodoví Kanci stále hledají formu

sobota 20.05.2023, 13:50
I po čtvrtém utkání zůstávají zlínští Devils stále bez porážky. Další významný skalp si připsali proti mančaftu z Uherského Brodu, který naprosto rozdrtili rozdílem čtrnácti branek. Významným podílem se na výhře podepsal forward hostů Lukáš Chludil, který zaznamenal rovnou jedenáct bodů.

Hradec přetlačil Černošice, obrat dokonal v nájezdech Marha

sobota 20.05.2023, 12:46
Hradečtí inline hokejisté prohrávali v domácím utkání v pardubickém azylu s týmem Černošic už 3:7. Kuťákovi svěřenci se ovšem nevzdali a nakonec vybojovali výhru po samostatných nájezdech. Pětkrát se v utkání trefil Filip Kuťák, vítězný nájezd si připsal mladík Marha.

Rats podlehli nepřízni počasí! Recept našel Roller Storm

sobota 20.05.2023, 12:15
Jediný sobotní zápas na pražské Nikolajce byl svědkem utkání s možná překvapivým výsledkem. Dosud neporažení Prague Rats totiž nezvládli zápas s Roller Stormem a přišli o svou neporazitelnost. Tabulka skupiny Západ je tak nyní mezi čtyřmi nejlepšími týmy opravdu vyrovnaná!

Přerov přišel o tři body těsně před sirénou, Brno udolal po prodloužení

sobota 20.05.2023, 12:12
Dva obraty, dvě využité přesilovky a dělba bodů. Inline hokejisté Mission Roller Brno díky gólu Davida Sedláčka 9,9 sekundy před koncem získali v Přerově bod. Prodloužení pak rychle rozhodl domácí Stanislav Svozil a Night Birds zvítězili 7:6. Svozil si v zápase připsal celkem pět bodů za dva góly a tři asistence.

Extraligu čeká třetí hrací sobota. Dočkají se Cvočkaři a Kanci prvních bodů?

pátek 19.05.2023, 18:30
Nejvíce bodů mají po dvou kolech Stilmat extraligy zatím suverénní Prague Rats. První tým skupiny Západ se ve třetím kole v souboji dvou pražských zástupců představí proti Roller Stormu Praha. Do akce se také znovu dostanou oba loňští účastníci finále – Přerov a Hradec Králové. Zatímco Night Birds čekají Brno a Boskovice, Hradec Králové prověří Černošice s Hořovicemi.

Mládežnické soutěže: Hrají junioři i dorost, v Kroměříži se utkají starší žáci

čtvrtek 18.05.2023, 19:51
Většina mládežnických soutěží inline hokeje bude probíhat o následujícím květnovém víkendu. V sobotu bude šesti duely pokračovat extraliga dorostu, o den později zase nejvyšší soutěž juniorky. Úplné volno mají pouze mladší žáci, část účastníků soutěží starších žáků a přípravky se sjede do Kroměříže a Zlína.

Souhrn 1. ligy: O druhém hracím týdnu pokračovala skupina západ a střed

středa 17.05.2023, 18:46
Druhá nejvyšší soutěž mužů má za sebou druhý hrací víkend. Na programu bylo osm zápasů ve skupině západ a střed. Východní skupina pokračuje až na konci května.

Souhrn mládeže: Nejmladší kategorie mají za sebou další hrací víkend

úterý 16.05.2023, 20:03
Mládežnické soutěže mají za sebou druhý hrací víkend. Celkem se odehrálo třicet utkání na pěti různých turnajích.

Rats zatím neztratily ani bod, zlínský Gazda sázel hattricky

pondělí 15.05.2023, 18:00
Inline hokejisté Prague Rats jsou po dvou kolech Stilmat extraligy jediným mužstvem, které získalo všechny body, o které hrálo. Pražané navázali na vítězství z Hradce Králové proti Černošicím a Hořovicím. Lídrem moravské skupiny je Zlín, Devils v sobotu v prodloužení udolali Brno a pak i zásluhou šesti gólů Daniela Gazdy rozstříleli Uherský Brod.

neděle 14.05.2023, 19:48
Stilmat extraliga má za sebou druhý hrací den, ve kterém se ve skupině západ odehrály čtyři zápasy. Jak byl spokojen Robin Malý s výkonem svých spoluhráčů a co na konci dne řekl Jiří Brandejský se dozvíte ve videu.

Hráči Rats dlouho proti Hořovicím tahali za kratší konec, nakonec ale zvítězit dokázali

sobota 13.05.2023, 18:25
Poslední sobotní zápas na Nikolajce se dlouho nevyvíjel podle papírových předpokladů. Mladí hokejisté z Hořovic dlouho favorita trápili, nakonec ale nadějné vedení neuhájili.

Mission Roller Brno poprvé za tři body, Uherský Brod stále s nulou

sobota 13.05.2023, 17:45
Brno druhý domácí zápas zvládlo a napravilo zaváhání z dopoledního duelu se Zlínem, kde ztratilo slibně rozehraný zápas. Naopak Kanci z Uherského Brodu ani tentokrát nedokázali bodovat, když se krčí na poslední příčce skupiny Východ.