Nová stránka 5

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

OSTATNÍ PARTNEŘI

PARTNERSKÉ ORGANIZACE

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Archiv článků

Vyhledat článek
  

Stilmat extraliga opět mění lídra. Na čele tabulky se nyní usadili hráči Olomouce

Stilmat extraliga opět mění lídra. Na čele tabulky se nyní usadili hráči OlomouceStilmat extraliga mužů má za sebou druhý delší hrací víkend, který se tentokráte odehrál ve východní části republiky. Stejně jako minule, tak i dnes nám došlo ke změně na čele tabulky, kde černošický klub vystřídali hráči Olomouce.
neděle 08.05.2016, 20:49

Černošice se probojovaly do čela Stilmat Extraligy

Černošice se probojovaly do čela Stilmat ExtraligySobotními zápasy Stilmat extraliga odehrála dalších deset zápasů, po kterých došlo ke změně na čele tabulky. Zaváhání soupeřů dokázaly využít Černošice, které vyhrály v Novém Jičíně a Přerově. Díky čemu se vyhouply na první místo extraligové tabulky.
sobota 07.05.2016, 20:14

Juniory čeká další várka zápasů

Juniory čeká další várka zápasůKaždý tým juniorů má za sebou zatím dva zápasy a v neděli 8. března je čekají další. Ve skupině východ zatím jako jediný vybojovali všechny body Uherský Brod a Night Birds Přerov. Skupině západu kraluje Roller Storm Praha, taktéž bez ztráty jediného bodu.
sobota 07.05.2016, 15:41

Stilmat extraliga o víkendu nabídne opět osmnáct zápasů

Stilmat extraliga o víkendu nabídne opět osmnáct zápasůO víkendu čeká mužskou Stilmat extraligu další náročný víkend v podobě osmnácti zápasů ve východní části republiky. Na domácí zápasy se mohou těšit diváci v Novém Jičíně, Přerově, Olomouci, Zlíně, Boskovicích a Uherském Brodě.
pátek 06.05.2016, 19:41

Mládežnické soutěže inline hokeje jsou rovněž v plném proudu

Mládežnické soutěže inline hokeje jsou rovněž v plném prouduMládežnické soutěže jsou ve většině případů v plném proudu. A že to není nuda dokládá třeba skupina Západ ve skupině mladších žáků, kde v šesti zápasech padlo celkově 89 branek!
úterý 03.05.2016, 21:00

Hradecký tahoun David Šafránek: Tři výhry? To se nám dlouho nestalo

Hradecký tahoun David Šafránek: Tři výhry? To se nám dlouho nestaloStilmat extraliga má po úvodním víkendu lídra, jenž loni postoupil do play-off po dlouhých čtyřech letech čekání. Hradec Králové v pardubickém azylu skolil Boskovice, Zlín i Uherský Brod! Celkem šesti góly k tomu pomohl David Šafránek, který ještě týden před startem soutěže bojoval s hokejovou Slavií o extraligu.
úterý 03.05.2016, 11:22

Své první zápasy mají za sebou i hráči v první lize mužů

Své první zápasy mají za sebou i hráči v první lize mužůInline hokejový kolotoč se naplno rozjel i v druhé nejvyšší soutěži mužů, která se stejně jako v loni odehrává ve čtyřech divizích, ve kterých svádí boje třiadvacet týmů.
pondělí 02.05.2016, 21:31

První zápasy v extralize juniorů byly ve znamení vysokých výsledků

První zápasy v extralize juniorů byly ve znamení vysokých výsledkůExtraliga juniorů má za sebou první den. Přerov, Uherský Brod a Roller Storm Praha zvládly oba své první zápasy a jsou na prvních místech tabulky. Na druhé straně barikády se nachází Kladno, Nová Paka, Boskovice a Nový Jičín ti mají po neděli v tabulce bodů nulu.
pondělí 02.05.2016, 10:21

V neděli se střelcům ve Stilmat extralize dařilo

V neděli se střelcům ve Stilmat extralize dařiloStilmat extraliga inline hokeje má za sebou druhý hrací den, ve kterém opět nezaváhali hráči Hradce, Brna a Olomouce. Po třech zápasech tak tyto kluby zůstávají neporaženi. Naopak bez vítězství jsou inline hokejisté Zlína, Storm Praha, Kladna a Boskovic.
neděle 01.05.2016, 19:19

Na čele se po prvním dnu usadili hráči Hradce Králové

Na čele se po prvním dnu usadili hráči Hradce KrálovéStilmat extraliga inline hokeje má za sebou prvních jedenáct zápasů, ve kterých se nejvíc dařilo inlajnistům Hradce Králové. Plně bodující v prvním dni zůstali i hráči Olomouce, Brna a Přerova. V kanadském bodování se na čele usadil David Hrazdira ze Zlína, který v prvních dvou zápasech letošní sezóny získal osm bodů za dva góly a pět asistencí.
sobota 30.04.2016, 21:53

Junioři vstupují do nové extraligové sezóny!

Junioři vstupují do nové extraligové sezóny!V neděli se naplno rozjede i kolotoč zápasů juniorské soutěže, která v novém ročníku ponese název Ambica extraliga juniorů inline hokeje. O obhajobu mistrovského titulu se v letošním ročníku budou pokoušet mladíci Nového Jičína. Jméno nového mistra se dozvíme pak na konci června.
sobota 30.04.2016, 19:31

Nový ročník nejvyšší mužské soutěže je zde!

Nový ročník nejvyšší mužské soutěže je zde!Deset měsíců čekání na inlinehokejový zápas mužů je u konce. O víkendu se naplno rozjede nový ročník Stilmat extraligy inline hokeje, ve kterém jistě poznáme nového šampióna, neboť vítěz posledních dvou sezón Slavia Praha se sezóny 2016 nezúčastní.
pátek 29.04.2016, 11:00

Školení trenérů, seminář rozhodčích

Školení trenérů, seminář rozhodčíchV sobotu 16.4. 2016 proběhnou současně školení trenérů a seminář rozhodčích. Školení trenérů se tradičně bude konat v Boskovicích, seminář rozhodčích stejně tradičně v Chrudimi. Pozvánky a přihláška na školení trenérů níže.
pondělí 04.04.2016, 23:17

V neděli v Praze proběhla konference inlinehokeje

V neděli v Praze proběhla konference inlinehokejePRAHA - V neděli 13. března se uskutečnila pravidelná schůzka zástupců všech oddílů před startem nového ročníku inline hokeje.
úterý 15.03.2016, 11:00

Termín uzávěrky přihlášek vypršel

Termín uzávěrky přihlášek vypršelK poslednímu lednovému dni vypršel termín pro podání přihlášek do soutěžního ročníku 2016. Po stanoveném termínu registrujeme výrazný úbytek zúčastněných klubů.
středa 03.02.2016, 15:35