MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Archiv článků

Vyhledat článek

Polička se na Final Eight poctivě připravovala, podřídila tomu úplně všechno

Víkendový turnaj Final Eight, který měl rozhodnout o vítězi Stilmat první ligy inline hokeje, hostila Polička. A právě ta byla také jedním z horkých favoritů. Hráči Spartaku měli před sebou jasný cíl, kterému podřídili úplně vše. Jejich úsilí se jim nakonec vyplatilo. Na konci turnaje mohli zvednout nad hlavu pohár pro vítěze první ligy. O jejich úspěchu se rozpovídali Dušan Vápeník s Martinem Plevou.
středa 29.06.2016, 08:08

Mladší žáky ovládl domácí Přerov

Mladší žáky ovládl domácí PřerovV neděli patřila přerovská MEO Aréna opět turnaji v inline hokeji. Tentokrát se zde oproti předchozímu dni představili mladší žáci. Finálové turnaje se zúčastnilo celkem šest mužstev: Mad Parrots Úhřetice, HC LVI Břeclav, IHC Devils Zlín, IHC Berounští Medvědi, HC Cvočkaři Hořovice, IHC Night Birds Přerov.
neděle 26.06.2016, 23:23

Domácí Polička ovládla finálový turnaj první ligy

Domácí Polička ovládla finálový turnaj první ligyFinálový turnaj první ligy je minulostí. Sedm týmů v Poličce bojovalo o vítězství v druhé nejvyšší soutěži, které si nakonec připsali po obratu v druhé části zápasu před domácími diváky inline hokejisté Poličky.
neděle 26.06.2016, 19:34

Roller Storm obrat nedokonal, titul míří do Zlína! Bronz berou junioři Uherského Brodu

Roller Storm obrat nedokonal, titul míří do Zlína! Bronz berou junioři Uherského BroduDruhý hrací den Final Six extraligy juniorů v Novém Jičíně nabídl na místním stadionu dlouho očekávané boje o medaile. Nejprve v souboji o bronz přehráli junioři Uherského Brodu Nový Jičín, který mocně dotahoval, nicméně nakonec padl 6:10. V souboji o zlato předvedli výtečnou první půli hokejisté Devils Zlín, když po dvaceti minutách vedli 4:0, brzy po začátku půle druhé však Roller Storm Praha celé manko smazal. O osudu utkání a vlastně celé sezony rozhodla povedená akce Zlína, po níž Ševci zvítězili 5:4 a pověsili si na krk zlaté medaile za 1. místo v letošním ročníku juniorské extraligy!
neděle 26.06.2016, 19:26

Finálový turnaj první ligy má za sebou první den

V poličce mají za sebou inline hokejisté první hrací den, ve kterém se dohrála skupina A. Z té postoupili do finále hráči domácí Poličky. Ve skupině B zbývá odehrát ještě dva zápasy, které jsou na programu v neděli dopoledne. Odpoledne jsou pak na programu zápasy o medaile.
sobota 25.06.2016, 23:17

Final Six juniorů má za sebou první den, o zlato bude bojovat Zlín s Roller Storm

Nový Jičín – První den finálového turnaje juniorů přinesl pět duelů. Z Nového Jičína už odcestovaly celky Hradce Králové a Kladna, Zlín se Stormem Praha se utkají ve finále, pořádající tým vyzve v souboji o bronz Uherský Brod.
sobota 25.06.2016, 23:00

Češi slaví historické vítězství! V Itálii obhájili titul mistrů světa

Bezchybně sehraný finálový zápas znamená další historický milník v historii českého inline hokeje. Čechům se podařilo poprvé v dějinách obhájit titul mistrů světa na šampionátu organizace FIRS. Česká republika porazila Itálii 4:0. Skóre utkání otevřel Bernad. Po něm se prosadil se Fiala a dvakrát Loskot.
sobota 25.06.2016, 22:57

Mistrovství České republiky přípravky ovládl Zlín

Chrudim – Nejmladší inline hokejisté z šesti celků bojovali v sedmi zápasech na zimním stadionu v Chrudimi o titul mistra České republiky. Hned v prvním utkání padlo celkem osmnáct branek a i v dalších duelech se měli diváci na co dívat.
sobota 25.06.2016, 21:00

Berounští Medvědi ovládli kategorii starších žáků po nájezdech

Berounští Medvědi ovládli kategorii starších žáků po nájezdechV sobotu 25. června se v přerovské MEO Aréně odehrál finálový turnaj JERSEY 53 MČR starších žáků. Proti sobě se postupně utkali celky: Night Birds Přerov, Gajary Flames, Cvočkaři Hořovice, Devils Zlín A, Devils Zlín B a Berounští Medvědi. Odehrálo se celkem sedm duelů, ve kterých padlo dohromady 65 branek. Několik hráčů zaznamenalo i hattrick, a k vidění byly kvalitní zápasy s velkým nasazením. Do finále se nakonec dostali Berounští Medvědi a Devils Zlín A. Dramatický duel se protáhl až do samostatných nájezdů, které dopadly vítězně pro Beroun. Skvělým výkonem se prezentoval brankář Altrichter. Navíc se hned třikrát střelecky dokázal prosadit Michal Bláha.
sobota 25.06.2016, 20:50

O zlato s Itálií: Bude to boj před skvělými fanoušky, zní z českého tábora

O zlato s Itálií: Bude to boj před skvělými fanoušky, zní z českého táboraÚderem osmé hodiny večerní se v sobotu rozehraje nejdůležitější zápas letošního mistrovství. Na stadionu v Asiagu se totiž rozhoří bitva o zlaté medaile, o které si to rozdá domácí Itálie a Česká republika. Oba týmy už se potkali v úterý a tehdy slavili těsnou výhru Italové, finálový duel se ale hraje od nuly, šance jsou tak pro oba celky zcela vyrovnané.
sobota 25.06.2016, 11:48

První liga, junioři a mládež o víkendu poznají své vítěze

V sobotu a neděli se definitivně dohrají inline hokejové soutěže ročníku 2016. Své vítěze pozná první liga, která hostí finálový turnaj v Poličce. Junioři se poperou o titul v Novém Jičíně, žákovské kategorie poznají vítěze v Přerově a Chrudim přivítá šampióna přípravky.
pátek 24.06.2016, 22:29

Češi jsou ve finále! Druhá formace otočila zápas s Francií

Češi jsou ve finále! Druhá formace otočila zápas s FranciíObrovské drama se sladkou tečkou pro český tým bylo k vidění v Asiagu. O vítězství rozhodl v prodloužení Jakub Cik. Ten zároveň otevřel nesmírně vyrovnaný semifinálový zápas brankou na 1:0. Jenže do poločasu za Francii srovnal Langlos a obrat dokonal Tijou. Čtyři minuty před koncem pak vyrovnal Kafka. Týmový výkon se skvělým Brabcem přinesl Česku vítězství v prodloužení.
pátek 24.06.2016, 21:33

Ohlédnutí za MS žen: Proč Češky odjely s prázdnou?

Ohlédnutí za MS žen: Proč Češky odjely s prázdnou?Loni zlato, letos nic. Češky svoji medailovou sbírku na italském šampionátu organizace FIRS nerozšířily. I tak ale nemusí smutnit. Budoucnost totiž vypadá velmi slibně.
čtvrtek 23.06.2016, 21:40

Češi postoupili do semifinále a kvalifikovali se na světové hry

Češi postoupili do semifinále a kvalifikovali se na světové hryČeská republika postupuje do boje o medaile. Ve čtvrtfinále si poradila snadno s Argentinou. Vedení získal český výběr už v prvním poločase, když si vypracoval vedení 5:0. Jihoameričanům se nepodařilo zápas zdramatizovat. Česko ve druhé půli v poklidném tempu dokráčelo k postupu do semifinále. Výhra 7:2 nad Argentinou znamená pro český tým také kvalifikaci na světové hry.
čtvrtek 23.06.2016, 19:51

Ve čtvrtfinále Česko čekají Argentinci

Ve čtvrtfinále Česko čekají ArgentinciČeská republika po výhře 8:2 nad Lotyškem postupuje do čtvrtfinále ze druhého místa základní skupiny. Ve čtvrtfinále narazí na Argentinu, která skončila ve skupině B třetí. Postup do vyřazovací fáze si zajistila vítězstvím nad Španělskem.
středa 22.06.2016, 22:33