Archiv článků

Vítězná jízda českého týmu pokračuje, do semifinále přes Slovensko

pátek 04.11.2022, 23:30
Český tým postupuje po vítězství 5:0 do semifinále World Skate Games a zahraje si o medaile. Čtvrtfinále Češi zvládli s přehledem, když soupeře k ničemu víceméně nepustili a navíc pětkrát skórovali. Slovensko v první polovině pečlivě bránilo, jenže od druhé inkasované branky se jeho hra rozpadla.

Petr Kafka a manažer týmu Tomáš Würtherle po utkání s Kanadou

čtvrtek 03.11.2022, 02:00
Utkání s Kanadou otevřel svým gólem Petr Kafka, který těží ze spolupráce úspěšné první formace českého týmu. S manažerem týmu zhodnotili utkání a taky průběh skupinové části World Skate Games.

Český tým završil skupinovou část výhrou nad Kanadou

středa 02.11.2022, 23:15
Čtyři utkání, čtyři vítězství. Češi uzavřeli skupinu bez porážky a zaslouženě směřují do čtvrtfinále z první příčky. V posledním zápasu přehráli po výsledku 5:1 Kanadu.

Brankář Daniel Brabec a trenér Martin Mecera po utkání s Itálií

středa 02.11.2022, 03:15
V důležitém utkání s Itálií se tradiční oporou stal brankář Daniel Brabec, který dotlačil český tým k vítězství v prodloužení. S trenérem Martinem Mecerou zhodnotili vítězný duel.

Bitva s Itálií se rozhodovala v prodloužení, nakonec byli šťastnější Češi!

středa 02.11.2022, 03:00
Vyrovnaný zápas s Itálií se nerozhodl po čtyřiceti minutách. Na řadu přišlo prodloužení, které rozhodl Petr Kafka a Češi jsou blízko tomu, aby do čtvrtfinále mohli postoupit z první pozice skupiny A.

Jakub Bernad a manažer týmu Tomáš Würtherle po vítězství s Kolumbií

úterý 01.11.2022, 19:50
Češi přejeli Kolumbii výsledkem 7:1 a správně se naladili na večerní utkání. Dalším soupeřem Čechů bude Itálie a právě tam působí Jakub Bernad, který s manažerem týmu Tomášem Würtherle hodnotí zápas s Kolumbií a také už prozradil, co od soupeře čekat.

Češi přehráli Kolumbii, hattrickem přispěl Šebek

úterý 01.11.2022, 19:00
Zápas s Kolumbií měl takřka jednoznačný průběh. Od začátku až do konce utkání Češi dominovali a nepustili soupeře do vážnějších šancí. Tři ze sedmi branek obstaral zkušený Patrik Šebek. První start si připsal brankář Jiří Matoušek, pro kterého to byl reprezentační debut.

Ohlasy kapitána Pavla Strýčka a trenéra Martina Mecery po vítězství s Argentinou

úterý 01.11.2022, 02:30
Po vítězství 6:2 nad Argentinou zápas zhodnotil kapitán Pavel Strýček, který se po roce vrátil zpět do národního týmu, když chyběl na letních World Games. Hodnocení přidal také trenér Martin Mecera.

Slibný rozjezd. Češi zvládli vstup do WSG s domácí Argentinou

úterý 01.11.2022, 02:00
Reprezentace mužů úspěšně vstoupila do šampionátu v Argentině, když porazila domácí tým 6:2. Češi si sice vypracovali tříbrankové vedení, ale domácí tým, který hnala zaplněná tribuna, nakonec usilovně bojoval až do samotného závěru zápasu o dobrý výsledek.

Ohlasy juniorských reprezentantů a trenéra po zisku bronzu

neděle 30.10.2022, 20:30
Čeští junioři to nakonec na World Skate Games v Argentině dotáhli až k bronzu, když úspěšně zvládli poslední utkání na turnaji s Namibií. Skvělý výkon podal v brance André Lequin, který společně s kapitánem týmu Jakubem Kuchařem a trenérem Pavlem Würtherlem zhodnotili zápas i celý šampionát.

Junioři mají bronz! V utkání o 3. místo otočili zápas s Namibií

neděle 30.10.2022, 18:24
Čeští junioři z Argentiny odjedou s medailemi! Zápas s Namibií se ale pro ně nevyvíjel dobře a dvakrát prohrávali. Utkání se ale zlomilo ve druhém poločase, kdy Češi zápas otočili třemi brankami.

Finále si junioři po lekci od Tchaj-peje nezahrají

pátek 28.10.2022, 19:30
Semifinále Česka s Tchaj-pejí se stalo jasnou záležitostí soupeře. Asiaté českému juniorskému týmu nasypali deset branek a po zásluze si zahrají o zlato. Češi budou bojovat o bronz.

Střelec postupové branky Mikuláš Skoupý a trenér Pavel Würtherle po čtvrtfinále s Kolumbií

čtvrtek 27.10.2022, 22:50
Čtvrtfinále s Kolumbií rozhodl brankou v poslední vteřině Mikuláš Skoupý, aby zajistil českým juniorům postup do semifinále. Spolu s trenérem Pavlem Würtherle zhodnotili úspěšný zápas a taky už vyhlížejí semifinálového soupeře.

Postup v poslední vteřině! Čeští junioři do semifinále prošli přes Kolumbii

čtvrtek 27.10.2022, 20:30
Čekání až do posledního možného okamžiku se vyplatilo. V čase 39:59 se trefil Mikuláš Skoupý, který rozhodl čtvrtfinálovou bitvu s Kolumbií. Češi po těsné výhře 1:0 jdou do semifinále!

Drama až do poslední minuty. Češi zdolali Namibii a ve čtvrtfinále je čeká Kolumbie!

čtvrtek 27.10.2022, 02:00
Vyrovnaný a napínavý byl závěr skupiny A. Čeští junioři ale gólem v poslední minutě rozhodli o výhře nad Namibií a postupují ze druhé příčky do vyřazovacích bojů. Ve čtvrtfinále je vyzve Kolumbie.