Nová stránka 5

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

OSTATNÍ PARTNEŘI

PARTNERSKÉ ORGANIZACE

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Archiv článků

Vyhledat článek
  

Olomouc udržela první pozici, zítra ji ale může předběhnout Beroun

Olomouc udržela první pozici, zítra ji ale může předběhnout BerounStilmat extraliga mužů má za sebou kromě jediného zápasu základní část. Předposlední hrací den nám určil dvě čtvrtfinálové dvojce a to Nový Jičín s Přerovem a Černošice. Druhé dvě dvojce určí pak zítřejší dohrávka mezi Berounem a Stormem Praha. Medvědům stačí k prvnímu místu bodovat.
sobota 28.05.2016, 20:40

Poslední hrací víkend Stilmat extraligy přinese bitvu o první čtyři místa tabulky

Poslední hrací víkend Stilmat extraligy přinese bitvu o první čtyři místa tabulkyZákladní část Stilmat extraligy inline hokeje míří do finále. Čeká nás poslední hrací víkend, který nabídne devět zápasů. O postupujících do play-off je od minulého týdne rozhodnuto, co ale ještě není rozhodnuto umístění na prvních čtyřech místech, které jsou klíčové pro pořádání domácích zápasů čtvrtfinále.
pátek 27.05.2016, 19:20

Souhrn mládežnických soutěží za uplynulý víkend

Další víkend znamenal další mládežnické soutěže. Nehrálo se v divizi Západ u mladších žáků a v přípravce. Neporažen už je jen Přerov u mladších žáků a Zlín v přípravce.
úterý 24.05.2016, 21:40

První liga má za sebou více než polovinu, neporažen už je jen Rakovník

První liga inline hokeje už má za sebou více než polovinu. Není nouze o góly ani zajímavé zápasy, souhrn toho nejzajímavějšího ze všech divizí vám právě teď přinášíme. Neporažen už je jen celek Rakovníku v Divizi Západ, avšak je pravdou, že má na kontě jen čtyři duely. Po těch však skóre 42:19.
úterý 24.05.2016, 17:32

Roller Storm stále stoprocentní, Boskovice a Nová Paka stále bez bodu

Roller Storm stále stoprocentní, Boskovice a Nová Paka stále bez boduRoller Storm Praha v letošním extraligovém ročníku neztratil ještě ani bod. Ve skupině Východ je na prvním místě Uherský Brod. Nová Paka a Boskovice ještě nezískaly ani bod do extraligové tabulky a soupeři se jim nebezpečně vzdalují.
úterý 24.05.2016, 09:23

Zahrát si s Plekancem byl pro každého zážitek, pochvaluje si kladenský Bezouška

Zahrát si s Plekancem byl pro každého zážitek, pochvaluje si kladenský BezouškaPo roční pauze se do české nejvyšší inline hokejové soutěže vrátil Michal Bezouška, minulý rok totiž trávil v Německu. Při svém návratu si vybral Kladno, před odchodem z Česka ale naskakoval za Slavii. V nedělním zápase se tak postavil proti svým bývalým spoluhráčům, protože skoro celý sešívaný tým se přesunul do Černošic. I na sobotu bude Bezouška ještě dlouho vzpomínat, v jednom týmu si totiž zahrál s Tomášem Plekancem.
úterý 24.05.2016, 09:07

Stilmat extraliga zná účastníky play-off

Stilmat extraliga zná účastníky play-offPěti zápasy završila Stilmat extraliga svůj předposlední hrací víkend, který určil účastníky play-off. Do čtvrtfinále se letos nepodívají hráči Kladna, Uherského Brodu, Stormu Praha a Boskovic. Jedinou neznámou zatím zůstává, kdo z postupové osmičky odehraje čtvrtfinálové dvojzápasy na domácí palubovce.
neděle 22.05.2016, 17:45

Po sobotním dni se do čela extraligy posunuli Medvědi z Berouna

Po sobotním dni se do čela extraligy posunuli Medvědi z BerounaV sobotním dni se diváci Stilmat extraligy rozhodně nenudili, neboť nám nabídl osm duelů a celkem sto dvacet jedna branek. O postupové příčky bojovali především hráči ze Zlína a Uherského Brodu. Ovšem ani jeden tým utkání nezvládl a tak se o vyřazovací boje bude muset ještě poprat. Zrovna tito dva soupeři svedou boje mezi sebou již v neděli.
sobota 21.05.2016, 18:28

Juniorská soutěž pokračuje zítra dalšími zápasy

Juniorská soutěž pokračuje zítra dalšími zápasyAmbica extraliga juniorů inline hokeje zítra má na programu dalších pět zápasů, které se tentokráte odehrají v Chrudimi a Uherském Brodě. Každý z týmu tak v neděli odehraje další dva utkání.
sobota 21.05.2016, 15:28

Základní část Stilmat extraligy míří pomalu do finiše

Základní část Stilmat extraligy míří pomalu do finišeStilmat extraligu inline hokeje čeká o víkendu předposlední hrací víkend základní části, ve kterém čeká hráče třináct zápasů. Diváci se tentokráte mohou těšit na zápasy v Brně, Černošicích, Novém Jičíně, Přerově, Kladně, Boskovicích a Uherském Brodě.
pátek 20.05.2016, 20:49

První liga opět v plném proudu

Další víkend znamenal další zápasy první ligy. K vidění byly přestřelky a i krásné góly. Jako vždy vám přinášíme stručný souhrn.
úterý 17.05.2016, 13:21

Mládežnické soutěže: Stoprocentní už je jen Zlín a Hořovice

O víkendu pokračovaly mládežnické soutěže. Zatím plně bodující už jsou jen celky Zlína, a to v kategoriích Starších žáků a v Přípravce. Hořovice zase vládnou Divizi Západ u Mladších žáků.
úterý 17.05.2016, 13:12

Musíme zlepšit úplně všechno, říká po dvou prohrách v řadě Klindera

Musíme zlepšit úplně všechno, říká po dvou prohrách v řadě KlinderaPřed měsícem a půl vyválčil Václav Klindera se sparťanskou juniorkou extraligové stříbro. Vydařená sezona sice stála mladého útočníka hodně sil, přesto si v současné době zpestřuje dovolenou hodně aktivně. Už několikátý rok totiž tráví volný čas na inline hokeji. Za pražský Roller Storm zatím nastoupil do všech dosavadních zápasů, v neděli byl na hrací ploše i u porážek s Černošicemi a Kladnem.
úterý 17.05.2016, 12:05

Beroun se po dvou nedělních výhrách dotáhl na první Olomouc

Beroun se po dvou nedělních výhrách dotáhl na první OlomoucV neděli byly na programu čtyři duely, které se všechny odehrály v Praze. Jako první se z vítězství radoval Beroun, který si poradil s Černošicemi. Ty následně poměrně hladce porazily domácí Storm. Ve třetím zápase se na hrací plochu vrátil Beroun, který si proti Kladnu připsal další tři body. Závěrečné utkání dne obstaral Storm s Kladnem, kdy se z vítězství radovali kladenští hokejisté. Jediný Storm si tak nedokázal připsat do tabulky ani bod. Beroun se tak díky zisku šesti bodů vyrovnal první Olomouci, Černošice se posunuly na třetí místo.
neděle 15.05.2016, 21:10

Olomouc si po sobotě udržela první pozici ve Stilmat extralize

Olomouc si po sobotě udržela první pozici ve Stilmat extralizePrvní místo ve Stilmat extralize si i po čtyřech sobotních zápasech udrželi inline hokejisté Olomouce, kteří nejprve porazili Zlín 6:4 a posléze Uherský Brod vysoko 15:7. Na svém kontě mají na první pozici jednadvacet bodů. Jejich největší konkurenti ale dnes nehráli a mají tak dva zápasy k dobru. Jedno vítězství si dnes připsali hráči Uherského Brodu a Zlína. Bez bodů naopak zůstali inline hokejisté nováčka soutěže z Boskovic.
sobota 14.05.2016, 20:24