Mistrovství světa - veteráni

Skupina/Fáze Česká republika
Masters World Cup - Play-offZápasyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Masters World Cup skupina AZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Masters World Cup skupina BZápasyTabulky
Masters World Cup skupina CZápasyTabulky
Veterans World CupZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Veterans World Cup - Play-offZápasyRealizační týmSoupiskaStatistiky

Články

"Italové mě zklamali," prozradil Milan Bláha

Milan Bláha je na letošním Mistrovství světa veteránů nejlepším českým střelcem. Proti Švýcarům dal hattrick, Britům nasázel čtyři fíky a prosadil se i v zápase s Itálií. "Je to tím, že občas vystřelím," tvrdí skromně.

sobota 30.05.2015, 09:34

Veteráni vyhráli základní skupinu

Po nevyzpytatelném Švýcarsku a papírově slabší Velké Británii se naši in-line reprezentanti postavili italům. Ti měli být nejtěžším soupeřem v základní skupině a také jednou z hlavních překážek v cestě za obhajobou titulu. K našemu potěšení naši borci zápas zvládli dobře.

pátek 29.05.2015, 23:16

Další výhra z MS veteránů

Po vydařeném úvodu se Švýcary čekal naše borce papírově slabší soupeř, kterým byla Velká Británie. Proti předpokladům Britové v úvodu lehce kousali, ale Češi neztráceli klid a trpělivě dokráčeli za vítězstvím.

pátek 29.05.2015, 11:30

Veteráni úspěšně vykročili za obhajobou titulu

Rok se s rokem sešel a opět zde máme Mistrovství světa veteránů. Tento rok se koná v Německém Düsseldorfu a Česká republika tam vyslala tým, do kterého vkládá vysoké naděje.

čtvrtek 28.05.2015, 22:09

Čeští veteráni to dokázali! V pražském Edenu si vzali zpátky světové zlato

Čeští veteráni to dokázali! V pražském Edenu si vzali zpátky světové zlatoPrvní ze dvou domácích vrcholů českého inline hokeje měl tu nejsladší možnou tečku. Reprezentace veteránů prokázala na šampionátu v krásném prostředí pražského Edenu největší kvalitu i vůli po triumfu, který se stal realitou díky jednoznačnému vítězství 6:1 ve finále nad Francií. Češi tak sesadili z trůnu mistra z posledních dvou let a potřetí slaví světové zlato!

neděle 25.05.2014, 23:28

Zbývá poslední krok! Veteráni se v Edenu utkají o zlato s Francií

Zbývá poslední krok! Veteráni se v Edenu utkají o zlato s FranciíDalší díl cesty na domácím mistrovství světa mají čeští veteráni za sebou. Semifinále je svedlo dohromady se silnou Itálií a k vidění byla hodně taktická bitva. Domácí hokejisté ji ale zvládli, ambiciózního soupeře zdolali 3:1 a v neděli od 16 hodin se v pražském Edenu pokusí sesadit Francii ze světového trůnu!

neděle 25.05.2014, 03:32

Čeští veteráni jdou do semifinále z prvního místa, čeká je Itálie

Čeští veteráni jdou do semifinále z prvního místa, čeká je ItálieV pražském Edenu se od 22. do 25. května odehrává pátý ročník mistrovství světa veteránů. Základní skupiny přinesly z českého pohledu ideální průběh – dařilo se jak B-týmu, který se ale turnaje účastní mimo pořadí, tak zejména hlavnímu výběru, který postoupil do semifinále bez ztráty bodu! Cestu do finále mu v sobotních 18 hodin zkříží ambiciózní Itálie.

sobota 24.05.2014, 01:01

Pražské MS veteránů za dveřmi

Pražské MS veteránů za dveřmiDva reprezentační vrcholy na nás v tomto roce čekají na domácí půdě. Prvním je, bez diskuze, MS IIHF v Pardubicích, které startujte 1. června. Druhým šampionátem, který se letos uskuteční v České republice, je MS veteránů pod hlavičkou organizace FIRS. Ten startuje v Pražském Edenu již příští týden ve čtvrtek.

pátek 16.05.2014, 13:37