Top divize - skupina AZápasyTabulky
Top divize - skupina BZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky

Články

Nominace českého týmu na domácí MS IIHF: Mix zkušeností s mládím

Nominace českého týmu na domácí MS IIHF: Mix zkušeností s mládímHlavní trenér Petr Hemský na středeční tiskové konferenci oznámil nominaci české reprezentace na mistrovství světa IIHF, které v Pardubicích vypukne už tuto neděli 1. června. Na soupisce figurují dva brankáři, sedm obránců a sedm útočníků, kteří se společně pokusí navázat na zlatý domácí šampionát z roku 2011.

středa 28.05.2014, 19:10

Reprezentace si v přípravě vysoko poradila s Maďarskem

Reprezentace si v přípravě vysoko poradila s MaďarskemUž 1. června odstartuje v Pardubicích mistrovství světa pod hlavičkou IIHF. Česká reprezentace s celou řadou nových tváří v kádru vyjela v neděli na plochu malé haly ČEZ Areny, aby v přípravném utkání změřila síly s výběrem Maďarska, které bude usilovat o postup do elitní skupiny. A svého protivníka přehrála rozdílem třidy.

pondělí 19.05.2014, 10:47

Mistry světa jsou Američané, mezi elitu se vrací Velká Británie

Mistry světa jsou Američané, mezi elitu se vrací Velká BritánieZlaté medaile ze šampionátu organizace IIHF po třech letech putují do Spojených států, Američané ve finále porazili Švédy 6:3. Loňský mistr z Kanady si v Drážďanech spravil chuť ziskem bronzu. Do Divize I sestupuje Slovinsko, jehož místo zaujme po roční pauze opět Velká Británie.

neděle 09.06.2013, 00:20

Klidné vítězství na závěr. Inline hokejisté zdolali Slovinsko 7:2 a končí pátí

Klidné vítězství na závěr. Inline hokejisté zdolali Slovinsko 7:2 a končí pátíV souboji zklamaných čtvrtfinalistů potkal český národní tým Slovince. Povinnost mu velela zvítězit a svému cíli šel od začátku naproti, v polovině utkání vedl o tři góly a nakonec vyhrál poměrem 7:2. Češi se tak v Drážďanech umístili na páté příčce. Za rok je už na MS IIHF požene dopředu vlastní publikum v Pardubicích.

pátek 07.06.2013, 16:10

Češi znovu ztratili tříbrankové vedení a o medaile si nezahrají

Češi znovu ztratili tříbrankové vedení a o medaile si nezahrajíČtvrtfinálový duel na MS IIHF v Drážďanech sehráli čeští hokejisté s Kanadou. Zápas rozjeli skvěle, ani vedení 5:2 po první čtvrtině jim však nestačilo. Kanaďané zápas dokonale otočili a po výhře 8:5 postoupili do semifinále, Češi budou podruhé v řadě bojovat jen o udržení.

čtvrtek 06.06.2013, 16:03

Český výběr se ve čtvrtfinále utká s Kanadou

Český výběr se ve čtvrtfinále utká s KanadouReprezentační výběr se ve čtvrtfinále MS IIHF v německých Drážďanech utká s obhájci mistrovského titulu z Kanady. Kanada dosud ve třech zápasech na MS zdolala Slovensko 6:1, v zámořském derby podlehla USA 3:5 a v posledním vystoupení rozstřílela Slovinsko 10:3.

úterý 04.06.2013, 20:25

Národní tým zakončil skupinu vysokou prohrou se Švédskem

Národní tým zakončil skupinu vysokou prohrou se ŠvédskemVe svém posledním vystoupení v základní skupině MS podlehl reprezentační výběr Švédsku vysoko 3:11. O porážce bylo prakticky rozhodnuto již po první čtvrtině, kdy Češi prohrávali 2:6. České branky vstřelili Loskot, Vozdecký a Šimo.

úterý 04.06.2013, 20:06

Ve druhém utkání Češi zdolali domácí Německo 5:1

Ve druhém utkání Češi zdolali domácí Německo 5:1Den po porážce s Finskem v prodloužení nastoupil český výběr k utkání proti domácímu Německu, tentokrát neponechal nic náhodě a zvítězil po zásluze 5:1. Úspěšný debut v seniorské reprezentaci si odbyl brankář Daniel Brabec.

úterý 04.06.2013, 20:04

Češi zahájili porážkou s Finskem

Češi zahájili porážkou s FinskemČeská reprezentace vstoupila do mistrovství světa IIHF v Německých Drážďanech porážkou s Finskem 4:5 v prodloužení a to i přesto, že v průběhu utkání vedla již 3:0 a 4:3.

pondělí 03.06.2013, 11:49

Nominace reprezentace na MS IIHF

Nominace reprezentace na MS IIHFRealizační tým reprezentace, která se zúčastní od 2 do 9 června mistroství světa IIHF v Drážďanech, nominoval následující sestavu:

pátek 24.05.2013, 16:28