Skupina EZápasyTabulky
Skupina FZápasyTabulky

Články

Inline hrajeme pro radost, je zbytečné připouštět si větší tlak, říká Petr Šinágl

Inline hrajeme pro radost, je zbytečné připouštět si větší tlak, říká Petr ŠináglČeši na letošním šampionátu FIRS v Toulouse obhajují loňské zlato a do turnaje vstoupili výhrou 3:0 nad Spojeným královstvím, ve středu je čekají Američané. Vítězství se nerodilo lehce, Britové dobře bránili a národnímu týmu se nedařilo proměňovat šance. Vítězství napomohl střelec druhé branky, člen elitní formace Petr Šinágl.

středa 09.07.2014, 11:35

Vylepšit zakončení a půjde to. Češi na úvod vynulovali Británii

Vylepšit zakončení a půjde to. Češi na úvod vynulovali BritániiSvého vstupu do programu mistrovství světa FIRS se konečně dočkali také čeští muži. Na úvod je čekal zápas proti papírovému outsiderovi skupiny z Velké Británie a od začátku do konce drželi převahu, kterou se jim však ke gólům dařilo využívat hodně ztěžka. I tak ovšem vyhráli bez větších starostí 3:0, ve středu už je čeká velká bitva proti Spojeným státům.

úterý 08.07.2014, 22:31

Martin Mecera: Titul může vyhrát kdokoli z elitní osmičky

Martin Mecera: Titul může vyhrát kdokoli z elitní osmičkyČeští inline hokejisté jdou na věc! Je tady úplně poslední událost ročníku 2014, na kterou se oprávněně těšíme – národní tým totiž zahajuje svou cestu světovým šampionátem FIRS, který loni ovládl. Jak manažer týmu Martin Mecera vysvětluje, Češi samozřejmě nemůžou mířit jinam než za obhajobou, ale v historicky nejširší světové konkurenci je čeká hodně náročný úkol.

úterý 08.07.2014, 16:08

Mistrovství světa FIRS pokračuje. Cestu za obhajobou startují čeští muži!

Mistrovství světa FIRS pokračuje. Cestu za obhajobou startují čeští muži!Dva ze tří týmů už dějiště světového šampionátu opustily, ten poslední – a nejdůležitější – má ale všechno ještě před sebou. Od pondělí 7. do neděle 13. července se ve francouzském Toulouse koná turnaj mužů. Češi rozhodně mají vysoké ambice, vždyť do boje půjdou jako obhájci zlatých medailí z loňské Kalifornie! Ve skupině se postupně utkají s Velkou Británií, Spojenými státy a Švédskem. V článku přinášíme kompletní informace.

pondělí 07.07.2014, 19:02

Tři utkání ve skupině, potom play-off. Jaký je program českých výběrů na MS?

Tři utkání ve skupině, potom play-off. Jaký je program českých výběrů na MS?Jubilejní 20. mistrovství světa FIRS klepe na dveře, v sobotu již do francouzského Toulouse vyrazí čeští junioři a ženy. Stejně jako muže v dalším týdnu je čeká šest zápasů v šesti dnech. Se kterými soupeři se Češi a Češky utkají?

pátek 27.06.2014, 18:15

Letos míří Češi na šampionát FIRS se třemi týmy. Dva obhajují zlato!

Letos míří Češi na šampionát FIRS se třemi týmy. Dva obhajují zlato!Nikdo nemá v historii mistrovství světa organizace FIRS lepší bilanci než Spojené státy. Pokud je ale řeč o nejúspěšnějším národu posledních let, pak tento titul jednoznačně patří České republice! Ženy se posledních dvou turnajů neúčastnily, zato muži a junioři jsou úřadujícími šampiony.

čtvrtek 26.06.2014, 20:20

ZLATÝ ANAHEIM !!!!!

ZLATÝ ANAHEIM !!!!!Mistrovství světa organizace FIRS v Anaheimu ovládli čeští inline hokejisté. Podařilo se jim to potřetí v historii. Ve finálovém klání nedali šanci Kanadě, kterou přehráli 8:2. Češi slavili triumf už v letech 2007 a 2011. Svěřenci kouče Jiřího Suhrady tak navázali na zlato, které na stejném místě dobyli před týdnem junioři.

neděle 21.07.2013, 11:16

ČEŠI VE FINÁLE !!!

ČEŠI VE FINÁLE !!!Čeští in-line hokejisté si v Anaheimu zahrají po dvou letech finále světového šampionátu organizace FIRS, ale bylo to velké drama. Švýcarsko totiž porazili 4:3 v prodloužení, když v průběhu zápasu doháněli dokonce dvoubrankovou ztrátu. V poslední minutě základní hrací doby ale vyrovnal a pak rozhodl Patrik Šebek. Ve finále se svěřencům kouče Jiřího Suhrady postaví Kanada.

sobota 20.07.2013, 11:07

Čtvrtfinálová výhra nad Velkou Británií 12:3

Čtvrtfinálová výhra nad Velkou Británií 12:3Česká reprezentace zdolala ve čtvrtfinále MS podle očekávání hladce Velkou Británii 12:3 a v semifinále se utká se Švýcarskem, které vyřadilo Francii poměrem 5:2. Šampionát už má jedno obrovské překvapení, když favorizovaný domácí celek USA podlehl nováčkovi šampionátu Švédsku 4:3 v prodlužení a nezahraje si o medaile! Posledním semifinalistou je Kanada po výhře nad Itálií 5:2. Zápas České reprezentace začíná v 1:45 SEČ.

sobota 20.07.2013, 00:21

Ve čtvrtfinále proti Velké Británii

Ve čtvrtfinále proti Velké BritániiČtvrtinálového soupeře českého výběru určil osmifinálový zápas mezi mužstvy Kolumbie a Velké Británie. Po dramatickém zápase a výhře 4:3 se s Českým výběrem utká Velká Británie, které se do čtvrtfinále MS podívá poprvé v historii. V dosavadním průběhu šampionátu Velká Británie zdolala všechny své soupeře a na cestě do čtvrtfinále si poradili s Mexikem 6:0, Brazílií 5:2, Namíbii 7:1 a Kolumbii 4:3.

pátek 19.07.2013, 09:38

Češi remizovali s Kanadou a postupují z první příčky

Češi remizovali s Kanadou a postupují z první příčkyČeský výběr odehrál v přímém souboji o první příčku s Kanadou dramatické utkání a po remíze 5:5 postupuje do čtvrtfinále v němž narazí na vítěze utkání Kolumbie - Velká Británie. Češi do utkání vstoupili výborně a brankami Tvrzníka ze 3 a Bessera z 8 minuty vedli 2:0. Ovšem v rozmezí jediné minuty mezi 10-11 minutou utkání dokázala Kanada branami Boyese a Prydeho srovnat. Lorito pak ve 23 minutě poslal Kanadu poprvé do vedení. Za pouhé tři minuty vyrovnal Šebek, ovšem hned za další minutu se měnilo skóre, když druhou brankou v utkání poslal Kanadu opět do vedení Boyes 4:3. Dramatický zápas však zdaleka nekončil... Nejprve mistr České extraligy Thomas Woods poslal Kanadu do dvou brankového vedení na 5:3, aby o minutu později jeho spoluhráč z jedné útočné formace mistrovského Brna opět za minutu snížil - 4:5. Drama se chýlilo ke konci a Češi dobře věděli, že potřebují k prvenství ve skupině a volnému následujícímu dni remízu. Trenér juniorských mistrů světa Suhrada se rozhodl vsadit vše na útok a Češi zahájili power-play. Neskutečný zápas pak vyvrcholil vyrovnávající brankou Pavla Strýčka - 5:5 !! Kanadě nezbylo nic jiného než opětovat Čechy a vsadit vše na útok, ale pro změnu jejich power-play už zůstala nevyužita a Češi se tak radují z postupu do čtvrtfinále, naopak Kanada se musí o čtvrtfinále utkat s Brazílií.

čtvrtek 18.07.2013, 15:01

Češi vítězně s Lotyškem

Češi vítězně s LotyškemČeský výběr porazil ve svém druhém vystoupení na MS Lotyško vysoko 11:1. Branky vstřelili: Šebek 2x, Vozdecký 2x, Loskot 2x, Kafka 2x, Fiala 2x, Šimo. Podrobnosti připravujeme....

středa 17.07.2013, 01:03

Češi zahájili vítězně, Francii porazili 4:1

Češi zahájili vítězně, Francii porazili 4:1Česká mužská reprezentace vstoupila do mistrovství světa organizace FIRS nejlépe, jak mohla. V prvním utkání přehrála Francii 4:1. České branky vstřelili 4:38 LOSKOT (Kafka), 21:00 KAFKA (Veselý), 22:47 CIK (Tvrzník), 27:06 ŠEBEK (Loskot), za Francii korigoval v čase 34:24 Couraud. V dalším utkání se naši hráči představí zítra v 0:45 SEČ, zápas můžete sledovat živě v internetovém vysílání http://www.inlinehokej.cz/text/15-video.html

úterý 16.07.2013, 00:53