Skupina CZápasyTabulky
Skupina DZápasyTabulky

Články

Dvě výhry s nulou? Kluci zaslouží absolutorium, říká Ladislav Vlček

Dvě výhry s nulou? Kluci zaslouží absolutorium, říká Ladislav VlčekTak tohle nečekal asi nikdo. Skupina, kterou v Rosariu vyfasovali čeští junioři, vzbuzovala hodně velký respekt. Ale skóre posledních dvou zápasů na žádný zbytečný respekt z české strany nevypadá! Svěřenci trenérů Ladislava Vlčka a Pavla Würtherleho propluli na první místo skupiny závěrečnou výhrou 7:0 nad Spojenými státy.

čtvrtek 11.06.2015, 06:11

Další krasojízdu odnesli Američané! Junioři vyhráli skupinu a jdou na Mexiko

Další krasojízdu odnesli Američané! Junioři vyhráli skupinu a jdou na MexikoNevídaná lehkost doprovází juniorské hokejisty od druhého utkání na šampionátu! Po Švýcarech nedali čuchnout ani Spojeným státům, které od nabuzeného týmu trenérů Vlčka a Würtherleho inkasovaly debakl 7:0. Česká reprezentace tak po vzoru žen ovládla základní skupinu a ve čtvrtfinále mistrovství světa vyzve Mexiko. Souboj startuje ve čtvrtečních 22:15 českého času.

čtvrtek 11.06.2015, 03:48

Haloda čekal od Švýcarů víc: Nepustili jsme je skoro k ničemu

Haloda čekal od Švýcarů víc: Nepustili jsme je skoro k ničemuNa výkonu českých juniorů ve druhém utkání MS šlo jen těžko hledat chyby. Soupeř se země helvétského kříže den po výborné partii s USA tentokrát totálně odpadl a od Čechů inkasoval dvouciferný debakl 10:0. Brankáři Ondřeji Halodovi navíc nedokázal dát ani gól. Teď už jen věřit, že v podobném duchu to půjde dál...

středa 10.06.2015, 05:48

Skvěle! Junioři zvýšili obrátky a Švýcarům nasázeli deset branek

Skvěle! Junioři zvýšili obrátky a Švýcarům nasázeli deset branekPo bodové ztrátě z utkání s Itálií tentokrát reprezentace juniorů nezaváhala. Proti Švýcarům již od prvních minut jednoznačně dominovali a svému soupeři nepovolili téměř nic, což dokazuje i desetibrankový příděl. Hattrickem se na vítězství podílel Jiří Drobný a stoprocentní výkon v brankovišti podal Ondřej Haloda. Na vynikající výkon by měli čeští reprezentanti navázat i proti silnému výběru USA.

středa 10.06.2015, 00:10

Bod s Itálií je ztráta, říká gólman Frodl. Hronek hodnotí vstup pozitivně

Bod s Itálií je ztráta, říká gólman Frodl. Hronek hodnotí vstup pozitivněŽe mají junioři v Rosariu hodně těžkou skupinu, to věděli už před startem turnaje. A o bod je dokázal obrat hned první soupeř z Itálie. Češi jim k tomu pomohli smolným vlastencem při signalizované výhodě, ale po úvodním výkonu nemusí mít hlavy dole. Se Švýcary i Američany si ještě zahrají parádní hokej, který je nejlíp připraví na čtvrtfinále. Jaké měli z prvního zápasu pocity?

úterý 09.06.2015, 05:02

Škoda bodu. Junioři neudrželi vedení a s houževnatou Itálií remizovali

Škoda bodu. Junioři neudrželi vedení a s houževnatou Itálií remizovaliPrvní zápasy bývají na šampionátech v inline hokeji obzvlášť zrádné, a to se do puntíku potvrdilo českým juniorům. Přestože prvních dvacet minut proti Italům kontrolovali a vedli o dva góly, soupeř zvládl ve druhém poločase vyrovnat a sebrat Čechům bod za remízu 2:2. Ale nic se neděje, jedeme dál!

úterý 09.06.2015, 00:06

Junioři pod novými křídly: Jde o to, jak budou makat jeden za druhého

Junioři pod novými křídly: Jde o to, jak budou makat jeden za druhéhoPět let v řadě nepoznali čeští junioři na mistrovství světa hořkost porážky, ani loni z Francie neodjeli bez medaile. Tentokrát ovšem čeká mladíky něco nového: V Rosariu se totiž premiérově vydají do boje pod taktovkou Pavla Würtherleho a Ladislava Vlčka. Reprezentace vstoupí do turnaje v pondělních 22:15 českého času proti Itálii, ale je jasné, že chleba se bude lámat jinde. A stejně jasné je i to, že junioři budou chtít dojít hodně vysoko.

pondělí 08.06.2015, 05:58

Mistrovství světa FIRS je tady! Do Argentiny letí nejdřív junioři a ženy

Mistrovství světa FIRS je tady! Do Argentiny letí nejdřív junioři a ženyJen co dozněly oslavy českých veteránů ze zlatého Německa, světový inline hokej směřuje ke svému hlavnímu vrcholu sezóny. Nezvykle už v červnu se uskuteční mistrovství světa organizace FIRS, které hostí daleká Argentina. Stejně jako v Toulouse, i v Rosariu budou v akci tři české týmy. První týden jsou na programu turnaje juniorů a žen, druhý týden přijdou na řadu muži. A nic menšího než tři medaile nemůže být naším cílem!

středa 03.06.2015, 15:09

Třetí místo? Pořád je to super, ví kouč mladíků Jiří Suhrada

Třetí místo? Pořád je to super, ví kouč mladíků Jiří SuhradaPro trenéry národního výběru juniorů mohlo být vyřazení v semifinále ještě bolestivější než pro jejich svěřence. Dobře totiž pamatují všechny předchozí zlaté cesty, na které letošní ročník bohužel nenavázal. Na straně hlavního trenéra Jiřího Suhrady ale zklamání hodně rychle odeznělo, čeští mladíci totiž po zásluze vybojovali bronzové medaile – a co by jiní dali za to, aby byli třetí na světě!

pondělí 07.07.2014, 18:13

Lukášové Langer a Stojar. Oba sehráli v juniorském příběhu velkou roli

Lukášové Langer a Stojar. Oba sehráli v juniorském příběhu velkou roliBrankářskou jedničkou v cestě juniorské reprezentace světovým šampionátem byl Lukáš Langer. V semifinále se ale zranil a do bitvy o bronzové medaile musel trochu nečekaně naskočit jeho jmenovec Lukáš Stojar. Těžkou roli ale zvládl, navázal na výborné výkony svého kolegy, a oba finalisté letošní juniorské extraligy tak významným dílem přispěli k zisku třetího místa!

pondělí 07.07.2014, 15:11

Junioři domů bez medaile nepojedou. V Toulouse vydřeli bronz!

Junioři domů bez medaile nepojedou. V Toulouse vydřeli bronz!Cesta první party z mistrovství světa FIRS v Toulouse nakonec nebude až tak smutná. Čeští junioři se vzmohli po těžké prohře v semifinále a vybojovali bronzové medaile! Proti Spojeným státům nezačali vůbec dobře, prohrávali o dva góly, ale ve druhé půli bitvu dokonale otočili do úspěšného konce, vítězný gól zařídil ve 31. minutě Miroslav Zaremba. Bravo!

neděle 06.07.2014, 19:03

Legenda končí. Junioři ztratili vyhraný zápas a pětinásobné zlato neobhájí

Legenda končí. Junioři ztratili vyhraný zápas a pětinásobné zlato neobhájíNeuvěřitelných 40 zápasů trvala neporazitelnost a dominance juniorské reprezentace České republiky na světové scéně. Až v semifinále mistrovství světa v Toulouse skončila. Češi proti bezzubému domácímu výběru kráčeli za finálovým postupem, jenže v samotném závěru ztratili vedení a v prodloužení i celý zápas.

sobota 05.07.2014, 20:29

Benjamínek přispěl už třemi góly. Jsem moc rád, přiznává Natan Vráblík

Benjamínek přispěl už třemi góly. Jsem moc rád, přiznává Natan VráblíkJunioři jsou v semifinále! Itálie sice kousala, ale především díky vynikajícímu úvodu si Češi postup mezi nejlepší čtveřici pohlídali. Co může trenéry hodně těšit, je vyrovnanost všech tří formací, které k vítězné vlně přispívají rovnoměrným dílem. Ve čtvrtfinálovém souboji se hned dvakrát trefil nejmladší hráč sestavy Natan Vráblík!

sobota 05.07.2014, 10:49

Rychlým startem proti Itálii si junioři zajistili místenku v semifinále

Rychlým startem proti Itálii si junioři zajistili místenku v semifináleJunioři dokázali ve večerním čtvrtfinále pomstít své kolegyně a v Toulouse si zahrají o medaile! Proti Itálii potvrdili roli favorita, když v desáté minutě vedli už o tři góly a náskok nad nesmírně houževnatým soupeřem kontrolovali až do konce. Další překážku v jejich cestě bude znamenat v sobotu od 18:10 semifinále s domácí Francií!

pátek 04.07.2014, 23:25

Konečně jsme dali i nějaký ten gól, oddechl si Miroslav Zaremba

Konečně jsme dali i nějaký ten gól, oddechl si Miroslav ZarembaČeská výprava v Toulouse našla druhého člena, který dokázal během jednoho utkání třikrát zamířit do černého. Miroslav Zaremba zařídil proti Austrálii jednu čtvrtinu gólů národního týmu a i jeho přispením se Češi mohli před čtvrtfinále uklidnit. Na videu se po zápase o své postřehy podělil nejen autor hattricku, ale i asistent trenéra Ivan Tomaštík.

čtvrtek 03.07.2014, 18:51