Archiv článků

Jak se změní extraligové tabulky? O víkendu pokračuje také první liga

pátek 17.05.2024, 12:00
Hned tři účastníci západní skupiny Stilmat extraligy inline hokeje zatím získali stejný počet bodů. Hradec Králové zamíří k dalšímu kolu do Černošic, pražské celky Rats a Roller Storm se postaví Hořovicím. Lídr východní skupiny ze Zlína se na svém stadionu střetne s Přerovem, který čeká i zápas v Uherském Brodě. Dalších osm duelů pak od pátku do neděle nabídne prvoligová soutěž.

Dorost Hořovic či Zlína bude cílit na první body, juniorka Přerova na prodloužení série výher

čtvrtek 16.05.2024, 18:30
Také v pořadí třetí květnový víkend bude patřit mládežnickým soutěžím. Zvítězit se dosud nepodařilo starším žákům Nové Paky, stejně jako v dorostu Hořovicím a Zlínu. Novopačtí i Cvočkaři budou mít pro nadcházející zápasy výhodu domácího prostředí. V extralize juniorů zatím neztratil ani bod Přerov. Night Birds nyní v Nikolajce prověří Prague Rats, Hořovice a Devils ze Zlína.

Vyplatilo se nám hrát víc z obrany, výhra hodně pomůže, hlásí brněnský Kučeřík

neděle 12.05.2024, 16:08
Čekání úřadujícího vicemistra na první triumf v aktuální sezoně STILMAT extraligy je u konce. Brno zvítězilo v Přerově 7:3, když si dokázalo počkat na své šance a poté je proměnit. Obránce Radek Kučeřík se na Hané trefil dvakrát a celkově v sobotním odpoledním duelu zaznamenal čtyři kanadské body. Skórovat se mu podařilo v obou poločasech. Nejprve dostal ideální nahrávku od Petra Obdržálka a střílel do prázdné brány. Po přestávce pak využil přesilovku a vrátil Brnu průběžný dvougólový náskok.

Derby ovládli hráči Stormu! Získali tak skalp rivala Rats Prague

sobota 11.05.2024, 17:40
Závěrečným bodem sobotního programu na Nikolajce byl souboj Stormu a Rats. Vyrovnané utkání dopadlo lépe pro domácí hráče, kteří své soupeře předčili hlavně v produktivitě. Díky tomu získali velmi tři cenné body a odčinili tak dopolední ztrátu bodů ze zápasu proti Hradci.

Cvočkaři vyzráli na Černošice a slaví první vítězství v sezóně

sobota 11.05.2024, 17:32
Cvočkaři Hořovice a Černošice měli po prvním víkendu nového ročníku na svém kontě v kolonce bodů nulu, a tak bylo jasné, že jeden z týmů se konečně dočká výhry. O osudu duelu nakonec rozhodl skvělý nástup domácích, který už Černošice ve zbytku zápasu marně dotahovaly. Čtyřmi góly k triumfu Cvočkařů přispěl Arthem Hrabovetskyi.

Hradec Králové nestačil na Prague Rats a prohrál poprvé v sezóně

sobota 11.05.2024, 16:00
V souboji dvou neporažených týmů z prvního hracího víkendu zavítal Hradec Králové na hřiště pražských Rats na Nikolajce. Východočeši se rychle ujali vedení, ovšem branka z osmé minuty byla jejich poslední gólovou radostí v utkání. Domácí čtyřmi zásahy utkání otočili a opanovali souboj se ziskem tří bodů.

Brno si poradilo s Přerovem a slaví premiérovou výhru v této sezoně

sobota 11.05.2024, 15:06
Inline hokejisté Mission Roller Brno zvítězili v druhém kole STILMAT extraligy na půdě Přerova 7:3 a poprvé v aktuálním ročníku naplno bodovali. Na výhře Jihomoravanů po předchozích dvou porážkách se čtyřmi body za dva góly a stejný počet asistencí podílel obránce Radek Kučeřík. Brnu také pomohly tři využité přesilovky, díky nimž odmítlo závěrečné drama po kontaktní brance Night Birds.

Drama v závěru utkání Brodu se Zlínem vyústilo v prodloužení, radovali se Kanci

sobota 11.05.2024, 13:10
Třináctigólovou přestřelku s infarktovým závěrem přineslo derby mezi Uherským Brodem a Zlínem ve východní skupině Stilmat extraligy. O vítězství Kanců v prodloužení nakonec rozhodl v zápase čtyřgólový David Rauš. Uherský Brod i ve třetím kole bere dva body za vítězství po základní hrací době.

Hradec Králové díky skvělému závěru přetlačil Roller Storm

sobota 11.05.2024, 12:45
Dramatické utkání mezi Roller Stormem a Hradcem Králové rozhodovala až poslední minuta. V prvním poločase předvedli domácí Pražané bleskový obrat, během kterého smazali dvoubrankové manko a navíc se zvládli dostat do vedení. Hosté se ale nevzdali a na každý další gól soupeře našli odpověď. Zápas rozhodlo vyloučení v závěru.

Přerov při vstupu do sezony rozstřílel Boskovice, Plášek nasbíral sedm bodů

sobota 11.05.2024, 12:39
Inline hokejisté Přerova porazili v premiérovém utkání této sezony STILMAT extraligy doma Boskovice vysoko 10:4. Na výhře Night Birds se hattrickem a čtyřmi asistencemi podílel útočník Karel Plášek. Jeho spoluhráč Jakub Navrátil proti Jihomoravanům pro změnu jeden gól vstřelil a na čtyři nahrál. Dvakrát se na přerovské straně trefili Daniel Indrák s Tomášem Hanákem, za hosty si připsal dvě branky Stanislav Husák.

Čtyři zápasy na Nikolajce, Zlín míří do Uherského Brodu. Běží už 1. liga

pátek 10.05.2024, 09:00
Inline hokejisté Hradce Králové a Zlína se po prvním kole Stilmat extraligy nacházejí na prvních místech skupin Západ a Východ. Východočeši, v jejichž dresu před týdnem úřadoval šestigólový Filip Kuťák, se tentokrát utkají se dvěma soupeři z Prahy. Na Moravě se proti bývalým spoluhráčům ze Zlína postaví v barvách Uherského Brodu mimo jiné Jiří Suhrada. Jeho Kanci ztrácejí na Devils dva body.

Program mládeže? Česko-moravské zápasy dorostu nebo juniorské pokračování na Hané

čtvrtek 09.05.2024, 10:00
Inline hokejisté Přerova vedou po zápasech prvního kola tabulku Extraligy juniorů. Další duely soutěže proběhnou na jejich půdě, kde nebudou chybět ani Roller Storm Praha, Devils Zlín a Černošice. Extraliga dorostu je rozdělena na skupiny Západ a Východ. České a moravské týmy se ale v aktuálním týdnu utkají mezi sebou. Pražské celky Rats a Roller Storm spolu se středočeskými Hořovicemi zavítají na jih Moravy. Tady je vyzve Břeclav a Uherský Brod.

Brankář Zlína Michal Kořének: Každý rok se na inline těším, víc si zachytám. Co mladí spoluhráči?

neděle 05.05.2024, 19:00
Dva venkovní zápasy, dvě výhry. Inline hokejisté Zlína odstartovali novou extraligovou sezónu nejlepším možným způsobem. Na dopolední výhru 8:4 v Boskovicích navázali odpoledne v Brně, kde v napínavé a vyrovnané bitvě přehráli domácí Mission Roller 6:5. Lví podíl na obou vítězstvích měl brankář Michal Kořének, kterého těší, že si znovu můžete prodloužit sezonu na kolečkových bruslích.

Hradec Králové rozstřílel Hořovice!

sobota 04.05.2024, 16:30
Třináct branek Hradce Králové zpečetilo úvodní hrací den, v němž kralovali týmy hostů. Hořovice gólově sice také nestrádali, jenže na jízdu soupeře nestačili. Šestkrát se za hosty trefil Filip Kuťák, po pěti bodech zaznamenal Aleš i Tomáš Pulpánovi nebo Zdeněk Čáp.

Zlínští Devils po Boskovicích vyloupili také Brno

sobota 04.05.2024, 16:29
Inline hokejisté Zlína jsou po úvodním víkend nové sezóny stoprocentní. V druhém sobotním zápase navázali na dopolední výhru v Boskovicích na hřišti Brna, v napínavé bitvě plné emocí zvítězili 6:5.