Final Four Stilmat extraligy 2024 Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Play-off Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Černošice postoupily na finálový turnaj, v sérii vyřadily Rats

sobota 18.06.2022, 19:45
Inline hokejisté Černošic si zahrají na finálovém turnaji. Ve čtvrtfinálové sérii si poradily s Prague Rats 2:0 na zápasy.

Černošice na úvod série vyhrály nad Rats na nájezdy

sobota 18.06.2022, 18:00
Inline hokejisté Černošic vstoupili do čtvrtfinálové série úspěšně, když na Nikolajce porazily 4:3 po samostatných nájezdech Rats.

Přerov podruhé zdolal Boskovice a ve Final four nebude chybět

sobota 18.06.2022, 15:19
Inline hokejisté Přerova zvítězili ve druhém střetnutí čtvrtfinále play-off STILMAT extraligy nad Boskovicemi 7:3 a postoupili mezi čtyři nejlepší celky nejvyšší soutěže. Jihomoravané sice Night Birds potrápili více, než v prvním utkání, sérii však zdramatizovat nedokázali. Sovičky, za něž dvakrát skóroval kapitán Hanák, zvládly čtvrtfinálové boje poměrem 2:0 na zápasy.

Devils postupují mezi čtveřici nejlepších týmů extraligy na úkor Brna

sobota 18.06.2022, 12:27
Po jasné výhře v prvním utkání čtvrtfinále se dalo čekat, že si Zlín v klidu pohlídá výhru i v druhém zápase. To však nebyla pravda, jelikož Mission nastoupil jako vyměněný a brzo si vypracoval čtyřbrankové vedení, které držel přes polovinu zápasu. Devils se však v druhé půli sebrali, velkou ztrátu dotáhli a na řadu tak muselo přijít prodloužení. To však branku nepřineslo, takže nakonec se o rozhodnutí postaraly samostatné nájezdy, ve kterých se prosadil pouze Jiří Karafiát, jenž tak poslal svůj tým do Final Four.

Extraligové čtvrtfinále rozhodne o postupujících na finálový turnaj!

čtvrtek 16.06.2022, 18:00
Pouze čtyři vstupenky pro osm čtvrtfinalistů. Stilmat extraliga již bez Roller Stormu Praha a Uherského Brodu bude v sobotu 18. června znát jména účastníků Final Four, kteří si na finálovém turnaji zahrají o extraligový titul!