Aktuality

In-line team Skuteč - IHC Hlinsko odloženo

Zápas první ligy 1. ligy divize střed mezi In-line team Skuteč - IHC Hlinsko byl odložen.

20.04. 17:51

Žívé přenosy z EL

Živé přenosy z vystoupení českého účastníka na evropské lize i další zápasy můžete sledovat na Zobrazit více

02.03. 22:28

Rozpis MS IIHF v Bratislavě

Na webu najdete kompletní rozpis základních skupin MS IIHF, které se letos koná od 25.6. do 1.7. v Bratislavě. Český výběr v základní části postupně narazí na Švédsko, Finsko a Německo. Zobrazit více

07.02. 11:32

Rozpis EL

Rozpis Evropské ligy, na které startuje i český mistr IHC Tempish Olomouc nejdete Zobrazit více

02.02. 22:00

Termínová listina 2017

Termínová listina důležitých akcí, domácích soutěží a mezinárodních akcí k dispozici Zobrazit více

09.01. 11:39

Seznam zakázaných látek a metod 2017

WADA vydala k 1. 10. 2016 Seznam zakázaných látek a metod, který bude ve všech sportech závazně platit od 1. 1. 2017. Pod odkazem níže, naleznete jeho českou verzi, dále seznam změn oproti roku letošnímu a Monitorovací program 2017. Zobrazit více

01.11. 10:19

Češi obhájili bronz !

Čeští mladíci zdolali Švýcarsko a v Italské Roaně obhájili bronzové medaile !!!!

28.08. 15:31

Kandidujeme na pořádání ME U18 v roce 2017

Česká asociace inline hokeje včera zaslala oficiální kandidaturu na pořádání ME U18. Pokud CERS naši kandidaturu schválí, ME se uskuteční 13 - 16.7. 2017 v Boskovicích. Zároveň jsem dali komisi CERS k projednání navrh, aby se ve shodnem termínu odehrálo i ME U16, což by se stalo poprvé v historii. Zobrazit více

20.08. 21:29


Dokumenty ke stažení


Kalendář akcí

Zpětkvěten 2017Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
1
2
3
5
HC Boskovice - ILHK Hradec Králové 16:00IHC Nový Jičín - IHC Roller Storm Praha 13:00IHC Nový Jičín - IHC Berounští Medvědi 18:00IHC Tempish Olomouc - IHC Berounští Medvědi 13:00IHC Tempish Olomouc - IHC Roller Storm Praha 18:00IHC Night Birds Přerov - IHC Čerti Kladno 17:00IHC Uherský Brod - SK Černošice 13:00IHC Uherský Brod - Mission Roller Brno 17:00IHC Devils Zlín - Mission Roller Brno 13:00IHC Devils Zlín - SK Černošice 17:00IHC Nový Jičín - IHC Night Birds Přerov 15:00IHC Uherský Brod - SK Černošice 11:00IHC Uherský Brod - IHC Čerti Kladno 15:00IHC Devils Zlín - IHC Čerti Kladno 12:00IHC Devils Zlín - SK Černošice 15:00IHC Reflex Uherské Hradiště - HC Lvi Břeclav 09:00Kings V. Meziříčí - IHC Night Birds Přerov B 10:15Tajfun V. Meziříčí - HC Lvi Břeclav 11:30IHC Reflex Uherské Hradiště - Kings V. Meziříčí 12:45Tajfun V. Meziříčí - IHC Night Birds Přerov B 14:006
HC Boskovice - SK Černošice 10:00HC Boskovice - Mission Roller Brno 13:00IHC Nový Jičín - IHC Čerti Kladno 12:00IHC Tempish Olomouc - IHC Čerti Kladno 15:00IHC Night Birds Přerov - IHC Berounští Medvědi 11:30IHC Night Birds Přerov - IHC Roller Storm Praha 13:30IHC Uherský Brod - ILHK Hradec Králové 10:00IHC Devils Zlín - ILHK Hradec Králové 14:00IHC Nový Jičín - IHC Čerti Kladno 10:00IHC Nový Jičín - SK Černošice 14:00IHC Night Birds Přerov - SK Černošice 10:00IHC Night Birds Přerov - IHC Čerti Kladno 16:00IHC Devils Zlín - IHC Uherský Brod 10:00IHC Hlinsko - SK IHC Chrudim 17:00In-line team Skuteč - Mad Parrots Úhřetice 16:00IHC Dynamo Pardubice - IHC Eagles Chrudim 17:30HC Spartak Polička - IHC Třebechovice pod Orebem 17:00IHC Lomnice nad Popelkou - IHC Rakovník 14:00BK Nová Paka - IHC Rakovník 18:00IHC Warriors Praha - SK Černošice B 15:00IHC Warriors Praha - HC Cvočkaři Hořovice 18:00IHC Roller Storm Praha B - HC Cvočkaři Hořovice 15:00IHC Roller Storm Praha B - SK Černošice B 18:007
8
9
10
12
IHC Nový Jičín - IHC Tempish Olomouc 14:00IHC Nový Jičín - HC Boskovice 18:00IHC Bears Hranice - IHC Night Birds Přerov B 09:00Kings V. Meziříčí - HC Lvi Břeclav 10:15Tajfun V. Meziříčí - HC Boskovice B 11:30IHC Tempish Olomouc B - IHC Night Birds Přerov B 12:45IHC Reflex Uherské Hradiště - IHC PMN - Nerez Karviná 14:00IHC Třebechovice pod Orebem - SK IHC Chrudim 17:00Mad Parrots Úhřetice - IHC Hlinsko 16:00IHC Eagles Chrudim - In-line team Skuteč 17:30HC Spartak Polička - IHC Dynamo Pardubice 17:00SK Černošice B - IHC Lomnice nad Popelkou 14:30SK Černošice B - BK Nová Paka 18:00IHC Warriors Praha - BK Nová Paka 14:30IHC Warriors Praha - IHC Lomnice nad Popelkou 18:00IHC Rakovník - HC Cvočkaři Hořovice 15:00IHC Rakovník - IHC Roller Storm Praha B 17:3014
15
16
17
19
ILHK Hradec Králové - SK Černošice 14:00ILHK Hradec Králové - IHC Čerti Kladno 16:00IHC Berounští Medvědi - Mission Roller Brno 14:00IHC Roller Storm Praha - Mission Roller Brno 16:00IHC Tempish Olomouc - HC Boskovice 10:00IHC Roller Storm Praha - IHC Berounští Medvědi 18:00IHC Night Birds Přerov - IHC Nový Jičín 12:00IHC Devils Zlín - IHC Uherský Brod 10:00IHC Nový Jičín - IHC Devils Zlín 10:00IHC Nový Jičín - IHC Uherský Brod 14:00IHC Čerti Kladno - SK Černošice 10:00IHC Night Birds Přerov - IHC Uherský Brod 10:00IHC Night Birds Přerov - IHC Devils Zlín 14:00SK IHC Chrudim - Mad Parrots Úhřetice 13:00SK IHC Chrudim - IHC Dynamo Pardubice 14:45IHC Dynamo Pardubice - In-line team Skuteč 16:30In-line team Skuteč - IHC Třebechovice pod Orebem 18:15HC Spartak Polička - IHC Hlinsko 17:00SK Černošice B - IHC Rakovník 15:00SK Černošice B - IHC Warriors Praha 17:30IHC Lomnice nad Popelkou - HC Cvočkaři Hořovice 14:30IHC Lomnice nad Popelkou - IHC Roller Storm Praha B 18:00BK Nová Paka - IHC Roller Storm Praha B 14:30BK Nová Paka - HC Cvočkaři Hořovice 18:0021
22
23
24
26
SK Černošice - IHC Uherský Brod 12:00SK Černošice - IHC Devils Zlín 16:00IHC Čerti Kladno - IHC Devils Zlín 12:00IHC Čerti Kladno - IHC Uherský Brod 16:00IHC Night Birds Přerov - IHC Nový Jičín 14:00IHC Night Birds Přerov C - IHC PMN - Nerez Karviná 09:00Tajfun V. Meziříčí - Kings V. Meziříčí 10:15IHC PMN - Nerez Karviná - IHC Bears Hranice 11:30IHC Night Birds Přerov C - Kings V. Meziříčí 12:45Tajfun V. Meziříčí - IHC Bears Hranice 14:00IHC Hlinsko - In-line team Skuteč 17:00IHC Dynamo Pardubice - Mad Parrots Úhřetice 15:00IHC Eagles Chrudim - SK IHC Chrudim 16:30SK IHC Chrudim - HC Spartak Polička 18:00SK Černošice B - HC Cvočkaři Hořovice 15:00SK Černošice B - IHC Roller Storm Praha B 17:30IHC Rakovník - IHC Lomnice nad Popelkou 15:00IHC Rakovník - BK Nová Paka 17:3028
29
30
31